Til hovedsiden
FINN OG BESTILL

Utvikling av Microsoft Teams og Azure bot service bots

Vi kan hjelpe dere med utvikling av intelligente roboter (bot, bots, botter) for automatisert samtalebasert oppslag/samhandling på nettsteder, apper, Teams, Skype, mm. Alt fra enkle Q&A bots for kundeservice til avanserte bots koblet til deres on-premise systemer.

Hvor data ligger lagret har ikke noe å si. Med Azure Relay og Hybrid Connection i Azure, og Hybrid Connection Manager agenten på bakken, kommuniserer roboten sikkert og sømløst med underliggende systemer.

Hva med en chat basert bot i Teams der du kan spørre om kundedata, salgsaktivitet, ledig ressurser eller feriedager?

Utvikling av smarte løsninger i Microsoft Teams

Vi kan også hjelpe dere med å utvikle skreddersydde Teams og Teams kanaler med faner, koblinger (connector), interaktive kort (cards) med Flow og funksjonalitet mot andre systemer. Alt fra integrasjon mot Power BI, Stream, Planner og Outlook til en egen Teams bot. Her er det bare fantasien som setter grenser for hva man kan få til!

REFERANSER
Webløsning for utgående kommunikasjon (sms,e-post,brev)
Gartnerhallen
Intranett løsning basert på SharePoint 2010.
Kongsberg Teknologi Park
 

Tips en kollega om denne siden

Lukk boksen